Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Kurulduğu günden beri dijital dünyadaki en güçlü çözüm ortağınız olan Szutest Teknoloji, geliştirdiği yazılımlarla siz müşterilerimize en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmak en önemli amacımızdır. Dijitalleşen dünyanın rekabet ortamında en son teknolojileri kullanarak, alanında uzman ve yetkin kadromuzla iş süreçlerinizi hızlandırıyoruz. Çözüm odaklı ve sürdürebilir hizmet anlayışı ile sizi iş dünyasının rekabet ortamında destekliyoruz.

MÜŞTERİ ODAKLILIK

SZUTEST TEKNOLOJİ, siz işinize odaklanırken sizin için hizmet ve çözüm üretmeye devam etmektedir. Her adımda işimizi bir adım daha ileriye taşıyarak, bilgi ve doküman paylaşımınızı kolaylaştırıyoruz.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Müşterilerimizin iş süreçlerinde, marka konumlandırmasına yardımcı olarak, mevcut müşterilerinizin aidiyetini arttırmaktır. Bu önemli süreçte güçlü iletişim ağımız ve çözüm odaklı yaklaşımımızla iş süreçlerinizi sürdürülebilir kaliteli hale getiriyoruz.

GİZLİLİK ve TARAFSIZLIK

SZUTEST TEKNOLOJİ, kurum/kuruluş ve kişilere coğrafi konumuna büyüklüğüne ve üye olduğu dernek ya da teşekküllere bakılmaksızın her şartta eşit ve tarafsız olarak muamele edilerek en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Verdiğimiz hizmet süresince müşterilerimizden aldığımız bilgiler saklanmaktadır.